پشتیبانی مستقیم
پویش افزار پیشرو: خانه / پشتیبانی : پشتیبانی مستقیم

پشتیبانی مستقیم

 

شما به روشهای زیر میتوانید از پشتیبانی فنی در خصوص اسکنر پلاستک، اسکنر مایکروتک، بارکد خوان چمپتک و پرینتر سه بعدی XYZprinting استفاده نمائید.

 

تماس تلفنی

با تماس با بخش پشتیبانی این شرکت کارشناسان ما نهایت سعی خود را جهت راهنمائی و رفع مشکل شما بصورت تلفنی مینمایند یا با استفاده از راهکارهای پشتیبانی آنلاین مشکل شما را بررسی و حل خواهند نمود. چنانچه با تشخیص کارشناس مربوطه رفع اشکال از دستگاه شما نیازمند ارسال آن به این شرکت باشد از شما خواسته خواهد شد نسبت به ارسال دستگاه خود اقدام فرمائید. در شرایط خاص و لزوم اعزام کارشناسان ما هماهنگی های لازم انجام خواهد پذیرفت.

شماره تماس واحد فنی: ۲۲۵۹۶۱۶۷ - ۰۲۱  (شنبه تا چهارشنبه ۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰)

 

از طریق ایمیل

شما میتوانید مشکل فنی خود را از طریق ایمیل با این بخش پشتیبانی این شرکت در میان بگذارید. برای این کار لازم است اطلاعات زیر را در ایمیل خود ذکر نمائید.

نام شما، سازنده و مدل دستگاه، شماره سریال دستگاه، مشکل دستگاه بطور خلاصه و شماره تماس با شما.

ایمیل بخش پشتیبانی : Support [@] pouyeshAfzar.com

کارشناسان ما در اسرع وقت از طریق ایمیل یا تماس تلفنی اقدام به پیگیری مشکل شما خواهند نمود.

 

پشتیبانی و رفع اشکال از طریق اتصال از راه دور (AnyDesk)

در مواردی که پشتیبانی و رفع اشکال دستگاه شما از طریق ایمیل و تماس تلفنی امکان پذیر نباشد و یا نیاز به بررسی دقیق تر داشته باشد، با تشخیص کارشناسان فنی ما به شما پیشنهاد میشود نرم افزار AnyDesk را دانلود و نصب نمائید. این نرم افزار یک نرم افزار مجانی و با حجم کوچک میباشد و پس از نصب به ما اجازه خواهد داد به کامپیوتر و دستگاه شما متصل و مشکل بوجود آمده را بطور عینی مشاهده و مرتفع نمائیم.

این نرم افزار پس از نصب, یک شناسه به شما خواهد داد، با اعلام آن به ما قادر خواهیم بود به دستگاه شما متصل و مشکل را از راه دور مرتفع سازیم. شایان ذکر است در طی مراحل اتصال شما از طریق مانیتور خود شاهد تمامی اتفاقات و تغییرات اعمال شده توسط ما خواهید بود. هدف از طراحی این نرم افزار نیز ارائه خدمات و پشتیبانی از راه دور میباشد. بسیاری از مشکلات فنی میتواند از راه دور حتی بین دو کشور یا دو شهر مرتفع گردد و این امر موجب حل بسیاری از مشکلات ناشی از مسافت و هزینه های آن میگردد.

توجه
با تمامی این توضیحات و امنیت بالای این نرم افزار تصمیم به نصب و مسئولیت استفاده از AnyDesk به عهده شما میباشد.
شرکت پویش افزار پیشرو هیچ گونه مسئولیتی را در این مورد و بروز مشکلات پیش بینی نشده نمی پذیرد.

در صورت پیشنهاد کارشناسان فنی ما و موافقت شما در استفاده از این روش، نرم افزار AnyDesk را دانلود نمائید.  پس از نصب نرم افزار در زمان هماهنگ شده شناسه را به صورت تلفنی به کارشناس مستقیم خود اعلام تا پس از تایید شما به دستگاه شما متصل و مشکل را بررسی نماید.    Download